Καλό μήνα!!! Έφτασε κι ο Αύγουστος και δεν μπορούμε παρά να είμαστε σε καλοκαιρινή, θαλασσινή, χαλαρή διάθεση, έτοιμοι να σαλπάρουμε.
Ναυτικό θα ειναι λοιπον το θέμα μας…Για το ναυτικό στυλ, σας έχω ξαναμιλήσει εδώ. Σήμερα και μια και τις τελευταίες μέρες τις πέρασα με αθλοπαιδίες, τραβώντας κουπί και φωτογραφίες, είπα να το εξειδικεύσω λιγάκι και να σας δείξω αποκλειστικά διακόσμηση με κουπιά…Υπέροχο μέσο διακόσμησης, όσο περίεργο κι αν σας ακούγεται…αμέ!
Ρίξτε μία ματιά τι σας έχω παρακάτω και εμπνευστείτε για ένα σούπερ καλοκαιρινό Look του σπιτιού σας.
Have a nice month everybody!!! August is here and we and we can not but be in summer, sea, relaxed mood, ready to sail.Therefore, our theme will be nautical…
About the nautical style I have already told you here. The last days I was doing Stand up paddle (SUP…something like surf with oar) and that was the inspiration for this post: Oars…a nice decorative item
Take a look to the photos and be inspired for a summer look for your home.
Εξυπνη ιδέα για τις κουρτινες στο παιδικο δωμάτιο A smart idea for the kids room’s curtains
Κι επειδή όλοι λίγο πολύ τραβάμε το δικό μας κουπί αυτή την εποχή, εγώ επέλεξα να το κάνω με τον δικό μου τρόπο…Stand up Paddle (SUP). Με λίγα λόγια, είναι surf με το συμπλήρωμα του κουπιού 😉 Ένα νέο, σχετικά, για τη χώρα μας άθλημα, που είναι ιδανικό για διάφορες συνθήκες.
Από τις πιο χαλαρές (απόλαυσηηηηη)
Έως και τις πιο άγριες…
Φωτογραφίες από το προσωπικό μου αρχείο & τους δικούς μου ανθρώπους
Και ποu βρίσκεις αυτές τις παραλίες με τέτοια κύματα; όμορφη και πολύ καλοκαιρινή η διακόσμηση μετα κουπιά και ποτέ δεν περίμενα να το δω σε χρέη κουρτινόξυλου… Καλό μήνα.
Καλό μήνα Βάγια!
Η συγκεκριμένη παραλία είναι ο Λαγούβαρδος.. .λίγο μετά την Κυπαρισσία και οι φωτογραφίες είναι τραβηγμένες την Παρασκευή που μας πέρασε 🙂
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.AcceptRead More
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
You’re right! You’re inspiring as well!
Have a lovely day
Greetings
Dina
Thank you Dina….Have a nice month 🙂
Και ποu βρίσκεις αυτές τις παραλίες με τέτοια κύματα; όμορφη και πολύ καλοκαιρινή η διακόσμηση μετα κουπιά και ποτέ δεν περίμενα να το δω σε χρέη κουρτινόξυλου… Καλό μήνα.
Καλό μήνα Βάγια!
Η συγκεκριμένη παραλία είναι ο Λαγούβαρδος.. .λίγο μετά την Κυπαρισσία και οι φωτογραφίες είναι τραβηγμένες την Παρασκευή που μας πέρασε 🙂
Λίγο μακριά μας πέφτει.. αλλά θα την έχουμε υπόψη!
Very Oar inspiring! Awesome!
I’m happy you like it! 🙂
πολύ όμορφες και πρωτότυπες ιδέες.. όσο για το σπορ φαίνεται υπέροχο.. μοιάζει με το κανο λίγο,ε? μου αρέσει πολύ!!!
🙂 Η αλήθεια είναι πως μόνο το ότι τραβάς κουπί ειναι κοινο με το κουπι. Στο SUP στεκεσαι κυριως όρθιος ;)…Ειναι απολαυση & ελευθερία!!!
μμμ, πολύ ενδιαφέρον!!! θα προσπαθήσω να το δοκιμάσω!
Οι φωτογραφίες σου πραγματικά υπέροχες…και το σπορ φαίνεται ενδιαφέρον….
Κουπί που θα βρω!!