Πως θα σου φαινόταν ένα ρινόκερος πάνω από το κρεββάτι σου; Μία ζέβρα στην τραπεζαρία σου; ή ένας ελέφαντας στο σαλόνι σου; Για τέχνη μιλάω φυσικά, μην τρομοκρατείσαι. Βρήκα τους παρακάτω πίνακες σε gallery εξ’Αυστραλίας και τόσο με ενθουσίασε η λιτότητά τους, η ρεαλιστικότητά τους αλλά και οι φωτογραφίες παρουσίασής τους, που η πρώτη μου σκέψη ήταν να τα μοιραστώ μαζί σου. Μπορείς να δεις κι άλλους πολλούς πίνακες, που διατίθενται κορνιζαρισμένοι ή σε καμβά, εδώ: www.pennyfarthingdh.com.au
![decofairy_animals_art (7)](https://i0.wp.com/www.decofairy.gr/wp-content/uploads/2013/07/decofairy_animals_art-7.jpg?resize=400%2C600&ssl=1)
![decofairy_animals_art (8)](https://i0.wp.com/www.decofairy.gr/wp-content/uploads/2013/07/decofairy_animals_art-8.jpg?resize=350%2C525&ssl=1)
![decofairy_animals_art (9)](https://i0.wp.com/www.decofairy.gr/wp-content/uploads/2013/07/decofairy_animals_art-9.jpg?resize=400%2C533&ssl=1)
![decofairy_animals_art (10)](https://i0.wp.com/www.decofairy.gr/wp-content/uploads/2013/07/decofairy_animals_art-10.jpg?resize=350%2C525&ssl=1)
![decofairy_animals_art (11)](https://i0.wp.com/www.decofairy.gr/wp-content/uploads/2013/07/decofairy_animals_art-11.jpg?resize=350%2C525&ssl=1)
![decofairy_animals_art (12)](https://i0.wp.com/www.decofairy.gr/wp-content/uploads/2013/07/decofairy_animals_art-12.jpg?resize=400%2C600&ssl=1)
![decofairy_animals_art (13)](https://i0.wp.com/www.decofairy.gr/wp-content/uploads/2013/07/decofairy_animals_art-13.jpg?resize=400%2C600&ssl=1)
![decofairy_animals_art (14)](https://i0.wp.com/www.decofairy.gr/wp-content/uploads/2013/07/decofairy_animals_art-14.jpg?resize=450%2C561&ssl=1)
![decofairy_animals_art (16)](https://i0.wp.com/www.decofairy.gr/wp-content/uploads/2013/07/decofairy_animals_art-16.jpg?resize=400%2C600&ssl=1)
![decofairy_animals_art (17)](https://i0.wp.com/www.decofairy.gr/wp-content/uploads/2013/07/decofairy_animals_art-17.jpg?resize=450%2C675&ssl=1)
![fairy-new](https://i0.wp.com/www.decofairy.gr/wp-content/uploads/2013/06/fairy-new.gif?resize=790%2C214&ssl=1)
Καλημέρα, καλημέρα! Πολύ ομορφες οι ζεβρες..και τα σκυλάκια και οι ελέφαντες ..Θα μου άρεζε να έβλεπα κατι τετοιο ειδικά σ΄ενα ethnic διακοσμημένο χώρο. Καλό Σ/Κ!
Καλημέρα, κορίτσια. Κι εμένα μου αρέσουν τα ζωάκια στον τοίχο.
Ειναι εντυπωσιακα εργα, αλλα προσωπικα δεν θα τα εβαζα στο σπιτι μου. Φιλια και καλο Σαββατοκυριακο…!